Transport

Transport ścieków i odpadów przemysłowych

Transport odpadów przemysłowych i ścieków

W celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi, oferujemy profesjonalny transport odpadów i ścieków (w tym niebezpiecznych) ciekłych oraz stałych. Na usługę składa się zarówno przewóz, jak i odbiór odpadów przemysłowych. Transport odpadów odbywa się za pośrednictwem własnej floty samochodów (w tym także ADR)  lub też poprzez firmy transportowe posiadające stosowne zezwolenia.

       Oferujemy usługi transportowe na wszystkich trasach krajowychDzięki posiadanej przez nas flocie pojazdów jesteśmy w stanie zapewnić usługi transportowe na wszystkich trasach krajowych, w zakresie przewozu ścieków i odpadów przemysłowych oraz materiałów płynnych niebezpiecznych w kl. 3-9 wg. ADR, a także materiałów neutralnych.

Transport ADR dopasowany do potrzeb klienta

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz załodze o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, mamy możliwość elastycznego dostosowania się do Państwa potrzeb w zakresie transportu oraz odbioru odpadów.

Nasza  cysterna posiada certyfikat ADR na przewóz towarów niebezpiecznych wg. kodu L4BH i wymagań szczególnych TC3, TC7, TE4, TE6, TE7, TE9, TE14, TE19. Dodatkowo posiada trzy niezależne komory o  łącznej pojemności 24m3, co pozwala na jednoczesne przewożenie różnorodnych substancji. Dysponujemy również samochodami ciężarowymi przystosowanymi do przewozu odpadów przemysłowych.

Każde zlecenie w zakresie transportu ciekłych oraz stałych odpadów konsultujemy z naszym doradcą ADR.

transport odpadów przemysłowychtransport niebezpiecznych odpadów przemysłowych